Dostawa

Bezpłatna dostawa firmą kurierską obejmuję zamówienia o wartości powyżej 500 zł brutto.

Poniżej tej kwoty koszt wysyłki zależny jest od wyboru sposobu dostawy w zamówieniu. Koszt dostawy oraz sposób dostawy będzie widoczny podczas składania zamówienia.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. W momencie nadania paczki przesyłamy wiadomością e-mail numer listu przewozowego.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Podczas odbioru zamówionego towaru należy sprawdzić stan przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

Paczki wysyłamy Pocztą Polską, DHL lub InPost, zależne od wyboru sposobu dostawy w formularzu zamówienia.

 

 

Foreign customers.

Specially for our foreign customers we offer a European Shipment including all of the European Countries.

Cost of foreign shipment is varied and mostly depends on the destination country and the consignment’s weight.

If you want to know the shipping cost to your country, please contact us via e-mail sklep@eparzych.pl.

Szanowni Państwo, kierowcy i mechanicy z Szczytna i okolic! Zapraszamy Was do skorzystania z usług firmy "Dystrybucja Części Samochodowych Maciej Parzych". Dlaczego my? Bo do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i profesjonalizmem. Bo działamy lokalnie już ponad 20 lat i słyniemy z tego, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najtrudniejszą potrzebę w zakresie części samochodowych Szczytno i motocyklowych, jak również akcesoriów motoryzacyjnych Szczytno oraz narzędzi i sprzętu do wyposażenia warsztatów samochodowych Szczytno.

Oferujemy części do samochodów osobowych Szczytna i ciężarowych: europejskich, amerykańskich, japońskich czy koreańskich. W ofecie posiadamy m.in: Tarcze hamulcowe Szczytno, Sprzęgła Szczytno, Chłodnice Szczytno, Filtry powietrza Szczytno, Filtry oleju Szczytno, Skraplacze Szczytno, Piasta Szczytno, Termostat Szczytno, Świece żarowe Szczytno, Rozrząd Szczytno i inne. Dzięki korzystaniu z bazy Tecdoc, która zawiera aktualne dane dotyczące tysięcy części do samochodów Szczytnoi motocykli, możemy sprowadzić część do niemal każdego modelu samochodu i motocykla. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i są do Państwa dyspozycji również w zakresie doradzania w kwestii wyboru odpowiednich części i akcesoriów do samochodów Szczytno oraz motocykli.

Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu stacjonarnego w Szczytna oraz do zakupów online. Można nam zadać pytanie telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem komunikatora. Działamy w Szczytnie, ale możemy dowieźć towar do warsztatów znajdujących się w okolicy.

Trzymamy rękę na pulsie i staramy się doskonalić, aby móc służyć Państwu jak najlepiej. Abyście byli Państwo zadowoleni, zechcieli do nas wrócić i polecić naszą firmę innym.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kierowców i mechaników z Szczytna i okolic!

Zadaj pytanie on-line